Wegarnia w kwietniu

Stoisko, urlopy i zapowiedzi.

Kwiecień to w wegańskim kalendarzu pora na Tydzień Weganizmu. Organizowany przez Stowarzyszenie Empatia i lokalne grupy aktywistów Tydzień odbywa się w całej Polsce. Miło mi napisać, że tak jak w ubiegłym roku Wegarnia jest partnerem Tygodnia Weganizmu.

705373_10152228401839140_322269591_o (1)

Podczas odbywających się w Warszawie konkursów będziecie mogli wygrać ufundowane przez nas nagrody, sprawdźcie program na stronie WegeTydzien.pl. Gadżety z Wegarni możecie zgarnąć również podczas imprez w Białymstoku.

Tydzien_Weganizmu_Bstok_plakat

W Warszawie ponadto Wegarnię będzie można spotkać na niektórych imprezach, m.in. 5 kwietnia na placu Zamkowym i 12 podczas potyczek blogerek. Więc możecie się z nami umawiać tam na odbiory osobiste. A w dodatku…

13 kwietnia w CDQ na Burakowskiej ma miejsce Henschke Incydent: 9 dzień Tygodnia Weganizmu. Będziemy tam z naszym stoiskiem!

W kwietniu w sklepie pojawi się kilka nowości, m.in. limitowane chusty wielofunkcyjne Vege Runners, nowe torby i parę tytułów. Szczegóły wkrótce, pilnujcie naszego fejsbuka!

A otwarcie Vege Miasta przy al. Solidarności oznacza, że będziecie mogli odbierać tam zamówienia z Wegarni! Teraz łatwo będzie Wam połączyć lunch z przyjaciółmi z zakupami. Bezpłatny odbiór osobisty tak blisko stacji metra i w dodatku zawsze w godzinach otwarcia knajpy – tak Was rozpieszczamy! 581786_726515230711894_140639565_n

19-21 kwietnia  to w tym roku święta wielkanocne, a co za tym idzie nie będziemy wędrować na pocztę, a i na maile niekoniecznie odpiszemy – mamy wolne. W Lany Poniedziałek nie ma szans na odbiór osobisty, pozostałe dni do rozważenia indywidualnie.

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>