Wegarnia gwiazdkowo

Pytania i odpowiedzi spod choinki.

1506799_553864721366004_1930776410_nOgłoszenia świąteczne i odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania:

Daty

Wegarnia pracuje normalnie do 23 grudnia, odbiór osobisty będzie możliwy w Warszawie do 24 grudnia rano (po wcześniejszym umówieniu).

Później wracamy do pracy 27. Od 24 do 26 grudnia raczej nie będziemy odpisywać na maile, a pocztę omijamy szerokim łukiem. Zamówienia nieopłacone do 23 grudnia rano (sesja elixir dla Idea Banku jest o 11.30) zostaną wysłane dopiero po świętach.

Pakowanie na prezent

Do zamówień z opcją pakowania na prezent używamy papieru świątecznego – jeśli interesuje Was wersja np. urodzinowa, zaznaczcie to w komentarzu, bo z rozpędu zapakujemy podarunek dla Waszych bliskich w bałwanki czy inne gwiazdki ;)

Zamówienia z opakowaniem ozdobnym wysyłamy bez paragonu (zamawiający otrzymuje skan lub zdjęcie paragonu – jest to potwierdzenie zakupu niezbędne do ewentualnego zwrotu lub reklamacji).

Co nowego?

W grudniu wprowadziliśmy karty podarunkowe – najlepszą opcję dla niezdecydowanych na wegetariański lub wegański prezent. Do wyboru kilka choinkowych wzorów: http://wegarnia.pl/38-na-weganski-prezent

Karta podarunkowa - wegański lub wegetariański prezent

P.S. Czekamy na dostawę z UK, więc lada dzień uzupełnimy brakujące tytuły. 

 

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>