Veggie Parade 2013 w Krakowie

Byliśmy!

Z Krakowa wróciłam tak obżarta, że dopiero mam siłę pisać – Zielony Talerz znałam do tej pory tylko z FB, teraz jestem w nich zakochana do szaleństwa. Na szczęście podobno jakoś w listopadzie wpadają do Warszawy.

veggie-parade-347x353

Tak jak na 23. Henschke Festivalu stoisko dzieliliśmy ze Sweet Piggy. Po sprawiedliwym podzieleniu stołu na pół rozłożyliśmy wszystkie dobra: nasze książki, koszulki i gadżety oraz świnkowe kosmetyki, herbaty i środki czystości. Potem już tylko czekaliśmy na odwiedziny paradujących (co oznacza, że była chwila na pożarcie pierwszej porcji smakołyków z Zielonego Talerza).

Poza sprzedażą mieliśmy okazję do porozmawiania z mnóstwem odwiedzających. Było trochę narzekania (wszyscy się niecierpliwią, kiedy pozostałe wegańskie bestsellery pojawią się po polsku) i dużo rozmów o książkach (naprawdę ciężko odpowiedzieć, która książka jest lepsza: Ukryta siła czy Jedz i biegaj! Są po prostu inne). Trafiali do nas po zakupy ludzie, którzy tak jak my przyjechali z Warszawy. Przypominam, że w Warszawie można umówić się na odbiór osobisty :) Codziennie Praga Północ, mailowo można się dogadać na spotkanie w Śródmieściu i na Woli (a czasem i dalej, piszcie śmiało!).

Kilka rozmów ze stoiska dotyczyło współpracy z Wegarnią, co – mam nadzieję – zaowocuje wkrótce fajnymi nowościami. Trzymajcie kciuki! A może macie już jakieś domysły, z kim się dogadujemy?

Wiele osób pytało o badziki I <3 Vegan Girls – będą niedługo, słowo! Pewnie już na początku listopada (no, może po Święcie Niepodległości), razem z kolejnymi nowościami. „Boysowe” przypinki prezentują się tak:

 1402049_4868435687409_1872528081_ofot. Mikołaj Jastrzębski

Obejrzyjcie całą galerię zdjęć Mikołaja, inne znajdziecie np. tu i tu. Jest i czeska relacja!

Sama parada bardzo udana – niestety nie zdążyliśmy, bo trzeba było dojechać z Wawy i jeszcze rozstawić stoisko. Ale nastroje ludzi na festynie, uśmiechy i przebrania mówiły same za siebie. Zresztą zobaczcie:

Veggie Parade Krakow 2013 from slowmotion on Vimeo.

 

A jak wyglądała Veggie Parade z naszej perspektywy?

la foto (22) la foto (21) la foto (20)

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko – za Wasze turbopozytywne opinie oraz wszystkie sugestie i po prostu pokazanie, że Wegarnia ma sens :)

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>