Veganmania 2013

Minirelacja z edycji 2013 (liczymy na kolejne!)

Impreza była intensywna, zaskoczyliście nas zainteresowaniem, wokół stoiska niemal non stop kłębiły się tłumy! Nie udało mi się obejść innych stoisk, ale wiem, że wszystkie cieszyły się dużym powodzeniem, więc pewnie organizatorzy ogarną coś w przyszłym roku (plotki mówią, że wiosna-lato to dość prawdopodobne terminy kolejnej imprezy).

Poza Wegarnią swoje stoiska miały Otwarte Klatki, Empatia, Vege, Sweet Piggy i Entala, żarcie zapewniała Krowarzywa w towarzystwie Dolce&Vegan i kilku innych ekip.

Poza zrobieniem zakupów podczas Veganmanii mogliście wesprzeć Otwarte Klatki m.in. poprzez wzięcie udziału w losowaniu nagród od wystawców, podpisanie jednej z petycji lub wsparcie finansowe organizacji.

Niestety w loterii nie udało mi się wygrać maskotki od Entali :( Liczę na Świętego Mikołaja w tej sprawie ;) Za to do domu wróciłam z sześcioma kawałkami sernika z Zielonego Talerza (wbrew pozorom nie wszystko pochłonęłam sama!).

A jak wyglądała Veganmania z naszej perspektywy?

la foto 1 (1)

la foto 2 (1)

Sporo zdjęć znajdziecie w albumie Mikołaja na Facebooku.

Sprawdźcie też, jak Veganmanię oceniają Otwarte Klatki i Szpinakowa Wróżka :) Macie swoje? Dawajcie linki! Chętnie dodamy je do relacji z imprezy.

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>