O nas

Wegarnia ruszyła w styczniu 2013 r. Od tamtej pory z malutkiego sklepu z koszulkami i książkami rozrosła się do… małego sklepu z koszulkami, książkami, wegańskimi kondomami i gadżetami – torbami, magnesami, badzikami, kubkami…

Co nas wyróżnia?

Kupując w Wegarni wspierasz etyczny biznes, staramy się robić co w naszej mocy, żeby codziennie dawać też coś od siebie (poza super asortymentem, oczywiście ;)).

Mamy to! Wszystko, co widzisz na stronie naszego sklepu już mamy – nie musisz czekać na sprowadzenie towaru z innego kraju ani hurtowni. Oznacza to możliwie najkrótszy czas realizacji Twojego zamówienia.

Asortyment będzie się w miarę środków i możliwości stale poszerzał, nie zmieni się tylko jedno: sprzedawane w Wegarni produkty będą zawsze wolne od okrucieństwa!

Ale fajny gadżet (bo nasze są fajne) to nie wszystko.

Robimy co w naszej mocy, żeby nasz sklep był jak najbardziej przyjazny żyjątkom większym i mniejszym (roślinom zatem również). Ze swojej strony obiecujemy, że staramy się sprawdzić każdy produkt pod względem jego weg*ańskości i przekazywać Wam sprawdzone info. Nawet taki znaczek dostaliśmy od Vege :)


 

Mamy też postanowienie minimum-maksimum: ograniczamy zużycie papieru do minimum, maksymalnie wykorzystując to, co mamy. Rachunki, faktury i całą resztę dokumentów drukujemy na papierze z recyklingu, ewentualnie wykorzystujemy czyste strony z papierów od innych. Kartonów i papieru od dostawców nie wyrzucamy – stają się sklepowymi przydasiami. Pakując towar dla Was, zużywamy te przydasie i inną makulaturę, która wpadnie nam w ręce. Fajna opcja, nie? W dodatku wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, wybieramy e-faktury.

Pozostałą makulaturę, która musi zostać wyrzucona i nie jest przydasiem, oddajemy dla zwierząt. Tak, tak – Wegarnia dołącza do programu Makulatura dla Zwierząt!

427702_112512562206017_1946543282_n

A razem z WięcejWegańskich – prosumenckiej akcji, której stronę www finansujemy- dbamy o szerzenie informacji o wegańskich produktach.

532912_510329102338346_1562029730_n-300x300

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>