Nowe produkty

Dzieję się! „Jestem mamą, jestem wegetarianką”, „Na surowo”, „Superpokarmy roślinne” i jadalne olejki do masażu w kilku smakach, a to nie wszystkie nowości.

Pora rozwiązać zagadkę wrześniowych nowości książkowych (co prawda nie chcieliście zgadywać, ale dałam w grafice tajemniczy znak zapytania, więc zakładamy, że była niepewność, zaciekawienie i zniecierpliwienie, a teraz będzie magiczne rozwikłanie zagadki):

Na surowo” i „Superpokarmy roślinne” są świetnie wydane, więc w głowie już mam listę osób, które dostaną je ode mnie pod choinkę. „Jestem mamą, jestem wegetarianką” jest co prawda bez zdjęć i obrazków, ale zawiera wiele cennych informacji na temat żywienia dzieci na diecie wegetariańskiej i wegańskiej.

Kilka słów na temat „Dzikiej stronie jedzenia” przeczytacie tutaj.Wegańskie, jadalne olejki do masażu

Do tego pojawiło się kilka nowości w dziale Dla dwojga – lubrykanty FUNglide o smaku drinków i jadalne  olejki do masażu WARMup. Obie linie produktów są firmy Joy Division, producenta m.in. ekologicznych lubrykantów BIOglide, o ktorych możecie przeczytać więcej w jednym z naszych wcześniejszych wpisów.

Wszystkie nowości znajdziecie pod tym linkiem.

 

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>