Listopad w Wegarni

Nasze stoiska, zapowiedzi i plany podboju kosmosu.

 

 W listopadzie Wegarnia pojawi się na dwóch wegańskich wydarzeniach: zapraszamy na nasze stoiska podczas wykładu po Vegan Fight Fest oraz na Veganmanii!

la foto (26)

9 listopada (sob) będziemy wystawiali nasze sportowe propozycje w Chwila Moment przy Polu Mokotowskim. Znajdziecie nas tam od ok. 16 przed wykładem o budowaniu masy mięśniowej na diecie wegańskiej i w jego trakcie. Wykład poprowadzi Damian Parol, prowadzący stronę Sci-Fit.

Natomiast 30 listopada (też sobota) od 13 będziemy na Veganmanii – wegańskiej imprezie Otwartych Klatek! Będziecie mogli zrobić zakupy choinkowo-mikołajkowo-noworoczne i zaoszczędzić na przesyłce :) Poza tym kilka naszych produktów będzie do wygrania w loterii, z której cały zysk idzie dla Klatek. A wszystko to w Powiększeniu przy Nowym Świecie

1412624_10202218465643779_1034597586_o

Listopadowo pochwalimy się jeszcze, że zostaliśmy oficjalnie partnerem Vege Runnersów :) Tak jest – Waszej i naszej ulubionej grupy biegaczy. Współpracę zaczynamy przygotowania badzików, które będą dostępne od piątku (będziemy je mieć ze sobą w sob na stoisku, w sprawie większych zamówień np. dla drużyny piszcie do nas maile) w sklepie.

Wkrótce też zamówimy wlepki, które będziemy bezpłatnie dołączać do sportowych zamówień, dzięki czemu sportoweg*ańska propaganda dotrze jeszcze dalej :)

fb_logo

W planach mamy też inne gadżety – w zależności od liczby chętnych będą się pojawiały dość regularnie. Zaczynamy zapewne od bidonów. Śledźcie nasz fanpage, żeby być na bieżąco z przedsprzedażą.

Z nowości pewnie zauważyliście już nowe przypinki: team tempeh, team tofu i team seitan! Zajęliśmy się też dystrybucją badzików od Żrę Trawę. A od piątku będą dwa nowe magnesy – oczekiwane przez Was „keep calmy”.

972778_4962104589073_1971563073_n

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>