Ekscytacja

Wrzesień: będzie się działo!

Z kilkunastoma nowościami w ofercie, kolejnymi stoiskami, planowaniem październikowych imprez i całą masą innych rzeczy, wrzesień zapowiada się niesamowicie.

I czuję się jak dzieciak, który jutro idzie po raz pierwszy do szkoły – jestem podekscytowana i nie mogę zasnąć i tylko myślę o tym, jaki ten wrzesień będzie ŁAŁ.

Wrzesień w Wegarni

A czemu będzie? Po pierwsze szykuje się kolejna wegarniowa inwestycja [lubię tak myśleć o duperelach potrzebnych do sklepu (albo nie – jak te cenówki, które się wcale nie sprawdzają)] – kupujemy stół! Żeby nigdy nie było problemu z wybraniem się na jakiś targ, bo nie ma skąd wytrzasnąć stołu albo trzeba zawracać głowę Sweet Piggy, żeby pożyczyła.

Poza tym wprowadzamy kilka nowości książkowych (w tym ten tytuł, z którym miałam dylemat, ale o tym w osobnym wpisie będzie), kilka nowości z innych kategorii i będziemy organizować konkurs z pewnym lubianym przez Was fanpejdżem.

Nasze plany wyjazowe możecie sprawdzić w kalendarzu.

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>