Darmowe kalendarze kuchenne do wydrukowania (2016)

Follow my blog with Bloglovin

mockNie wyobrażam sobie kuchni bez przynajmniej jednego kalendarza. Właściwie ciężko mi się odnaleźć w jakimkolwiek pomieszczeniu bez niego – z rodzinnego domu wyniosłam ogromną miłość do wszelkiego rodzaju kalendarzy*.

To najtańszy i najszybszy sposób na urozmaicenie (i częstą zmianę) wyglądu ścian. Znalazłam dla Was kilka darmowych kalendarzy kuchennych na 2016 do pobrania i wydrukowania.

Żeby pobrać wybrany kalendarz, kliknij na obrazek lub tytuł. 

Do kolorowania: kuchenny kalendarz z dziwnymi świętami 

Co miesiąc nowa, darmowa kolorowanka, dzięki której nie tylko wyżyjesz się artystycznie, ale też nie przegapisz tak ważnych dat jak Dzień Kanapki czy Dzień Ciasta? No chyba się nie oprzesz?

Kolorowanki są też sprytnym sposobem na odciągnięcie swojej uwagi od zmywania, np. w czasie czekania na piekące się ciasto. Kolorowanki > zmywanie. Zawsze.

Color-Calendar-1386

Kalendarz w wersji A5 znajdziecie tutaj.

Kalendarz ze słoikami od Mason Jar Love

Kalendarz tylko na luty, ale autorka bloga publikowała wcześniej także kartkę na styczeń, możemy więc liczyć na kolejne miesiące.

Free-Printable-Calendar-Page-Printables-February-2016

Plakatowy kalendarz dla fanów herbaty

Imbryczkowo i kolorowo – u mnie ten kalendarz wisi obok szafki z… tak, z herbatami. Większy można powiesić na lodówce lub powiesić w antyramie, wersja A5 będzie wyglądała uroczo w niedużej ramce na stoliku kawowym.

2016_kitchen_calendar

Po francusku: kalendarz owocowy

Francuska strona o odżywianiu docteurbonnebouffe.com oferuje ten darmowy kalendarz w zamian za podanie adresu e-mail.

Calendrier-2016-de-DocteurBonneBouffe

*Pisząc to, siedzę w pokoju, w którym wiszą trzy ścienne (dwunastokartowe), stoi jeden biurkowy, leżą dwa książkowe i do tego na tablicy przyczepione mam dwa miesięczne plannery, więc mówiąc miłość, mam na myśli miłość.

Komentarze

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>